Mucuna Pruriens

Mucuna Pruriens

Mucuna Pruriens je účinné ayurvédské afrodiziakum a tonikum. Mucuna Pruriens je používána zejména kvůli svému obsahu látky L-Dopa, známé také jako Levodopa, která se v těle mění na dopamin. Podporuje také produkci testosteronu a růstového hormonu HDH

Více informací


259,00 Kč

2 590,00 Kč na 1 kg

Mucuna_100g

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Mucuna pruriens, nazývaná také Kapikacchú nebo sametová fazole je tropická luštěnina pocházející z Afriky a Indie. Je velice často využívána v alternativní a ayurvédské medicíně pro své tonizující a afrodiziakální účinky. Mucuna Pruriens je používána zejména kvůli svému obsahu látky L-Dopa, známé aké jako Levodopa která se v těle mění na dopamin. Dopamin je účinný neurotransmiter, užívaný v lécích na Parkinsonovu nemoc. L-DOPA neboli Levodopa také zvyšuje tvorbu růstového hormonu (HGH) v hypofýze. Růstový hormon podporuje růst svalové hmoty, zlepšuje imunitní systém a snižuje ukládání tělesného tuku. Dodává pocit energie a zvyšuje fyzický výkon. L- dopa obsažená v plodech Mucuna pruriens zvyšuje produkci dopaminu a testosteronu, čímž se kromě nárůstu svalové hmoty zvyšuje libido, sexuální touha a správná činnost pohlavních orgánů jak u mužů, tak i u žen. Množství L Dopa, které je obsaženo v plodech, je okolo 3 až 6 procent. Mucuna Pruriens je účinným prostředkem proti stárnutí. Růstový hormon účinně potlačuje nejrůznější projevy stárnutí a zvyšuje regenerační schopnosti lidského organismu i ve vyšším věku. Spolu s dopaminem který stimuluje mozkovou činnost a růstovým hormonem HGH který má spolu s dalšími zdraví prospěšnými látkami výrazné antioxidační účinky, je Mucuna Pruriens skutečným elixírem mládí.

Jak užívat plody Mucuna Pruriens?

V alternativní a ayurvédské medicíně se většinou doporučuje užívat mletý prášek z plodů Mucuna Pruriens 2x denně 2-4 g. To znamená asi 1 až 2 kávové lžičky zalité horkou vodou. Těhotným a kojícím ženám se užívání Mucuna Pruriens nedoporučuje.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

produkt (prázdný)
Kontakty