Yerba Maté Pampero 50g

Yerba Maté Pampero 50g

Yerba Maté Pampero, slavný povzbuzující jihoamerický čaj z listů Cesmíny Paraguayské tentokrát v pražené verzi, je úžasným a 100% přírodním zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin. Obsahuje široké spektrum výkonných antioxidantů, sloužících jako účinný štít chránící organismus před rakovinou.

Více informací


49,00 Kč

980,00 Kč na 1 kg

mate_pamp_50

Yerba Maté Pampero, slavný povzbuzující jihoamerický čaj z listů Cesmíny Paraguayské tentokrát v pražené verzi, je úžasným a 100% přírodním zdrojem vitamínů, minerálů a aminokyselin. Obsahuje široké spektrum výkonných antioxidantů, sloužících jako účinný štít chránící organismus před rakovinou. Pražené listy Cesmíny Paraguayské dávají čaji Yerba Maté Pamapero výraznou vůni a nasládlou chuť, trochu připomínající čerstvě upečený chléb.
V Argentině, Paraguayi a celé Jižní Americe je Yerba Maté považováno za nejoblíbenější nápoj všemi společenskými vrstvami. Doplňuje energii, stimuluje myšlenkové pochody, zlepšuje trávení, zrychluje metabolismus a tím pomáhá snižovat nadváhu. Hmotnost balení je 50g. Z jednoho balení jde přichystat asi 40 šálků maté.

Tradiční příprava: čajovou lžičku čaje Yerba Maté Pampero zalejeme 150 ml horké, ale ne vařící vody.

Kontraindikace:

Yerba maté pampero obsahuje kofein a neměl by být používán těmi, kteří jsou citliví nebo alergičtí na kofein.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

produkt (prázdný)
Kontakty