Tropický ráj 50g

Tropický ráj 50g

Zapomeňte na starosti všedního dnea poleťte s námi do srdce Karibiku, prožijete nebeskou atmosféru ostrova, který je obklopen průzračnými vodami. Směs zeleného čaje, jihoafrického rooibosu, v kombinaci s kousky papáji, ananasu, meruněk a pomerančových květů, vytváří vzájemně se podporující explozi chuti, vůně a podpory Vašeho zdraví. Tento výtečný čaj uspokojí každého milovníka čaje.

Více informací


59,00 Kč

1 180,00 Kč na 1 kg

tropicky_raj_50g

Zapomeňte na starosti všedního dnea poleťte s námi do srdce Karibiku, prožijete nebeskou atmosféru ostrova, který je obklopen průzračnými vodami. Směs zeleného čaje, jihoafrického rooibosu, v kombinaci s kousky papáji, ananasu, meruněk a pomerančových květů, vytváří vzájemně se podporující explozi chuti, vůně a podpory Vašeho zdraví. Tento výtečný čaj uspokojí každého milovníka čaje.  Rooibos neobsahuje kofein ani thein a prakticky žádné taniny (třísloviny), naopak obsahuje vitamín E, provitamin A a mnoho minerálních látek, včetně např. vápníku, železa, draslíku a uhličitanu hořečnatého. Zelený čaj obsahuje jednu z nejdůležitějších látek v boji proti volným radikálům. Jedná se o katechiny. Katechiny jsou jednou z nejdůležitějších skupin chemických látek v zeleném čaji. Zelený čaj obsahuje katechiny čtyř druhů: Epicatechin, Epicatechin-3-gallát, Epigalokatechin, Epigalokatechin-3-gallát (také známý jako EGCG) EGCG je nejaktivnější a nejlépe prozkoumaný katechin. Bylo zjištěno, že je více než 100 krát účinnější v neutralizaci volných radikálů než vitamín C a 25 krát silnější než vitamín E.
Příprava: Čajovou lžičku směsi přelijeme 200 ml vařící vody. Luhujeme 3-5 minut.
Složení: Zelený čaj, rooibos, pomerančový květ, ananas, papája, meruňky. Hmotnost 50g. Z jednoho balení je možno připravit cca 40 šálků čaje.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

produkt (prázdný)
Kontakty