Kotvičník 100g

Kotvičník 100g

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) se používá ke zvýšení sexuální touhy, zvyšuje přirozenou hladinu testosteronu, a tím zlepšuje mužský sexuální výkon a napomáhá při budování svalové hmoty. Kotvičník zvyšuje výdrž, libido a sexuální funkce u mužů a dramaticky zvyšuje sexuální prožitky  a citlivost u většiny žen.

Více informací


125,00 Kč

1 250,00 Kč na 1 kg

kotv_100


Informujte mě, až bude k dispozici

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) se používá ke zvýšení sexuální touhy, jelikož jeho užívání má vliv na produkci testosteronu a luteinizačních hormonů u mužů díky stimulaci receptorů androgenů v mozku. Kotvičník zvýšuje přirozenou hladinu testosteronu, a tím zlepšuje mužský sexuální výkon a napomáhá při budování svalové hmoty. Kotvičník zvyšuje výdrž, libido a sexuální funkce u mužů a dramaticky zvyšuje sexuální prožitky  a citlivost u většiny žen, díky čemuž je také nazýván zelená viagra. Kotvičník, neboli Tribulus terrestris je již dlouho znám v indické ájurvédské praxi, kde je znám pod svým sanskrtským jménem gokshura nebo goksura. Používá se jako afrodiziakum a diuretikum. Kotvičník obsahuje aktivní látky, tzv. steroidní sapoiny, které se vyskytují převážně v listech rostliny. Užívání kotvičníku způsobuje zvýšení hladiny luteinizačního hormonu. Tento hormon způsobuje, že tělo začne produkovat testosteron, díky čemuž je kotvičník populárním bylinným čajem na zvýšení libida a jako bylina ke zlepšení plodnosti. Kotvičník zemní je také někdy nazýván kotvičník pozemní, kotvičník podzemní, gokshura, nebo goksura.


Příprava: Kotvičník se doporučuje používat ve formě odvaru (1 lžička na půl litru vody, povařit 5 min na mírném ohni, nechat 30 min. luhovat)

Složení: Kotvičník zemní

Hmotnost 100g

Od Název Komentář
19-07-2013 Pogo. Je to úžasné Jsem opravdu ohromen, jak tento čaj nakopl náš sexuální život, mám plnější erekce a také méně ztrátového času mezi nimi. Děkuji vám za to, že jste mi vrátili zdravý sexuální život!"
07-06-2013 Msia. kotvičník zemní Moje zkušenosti s užíváním kotvičníku. Během 1-2 týdnů se pocítite některé Rozdíly ve vašem každodenním životě. Silnější, živější a větší sexuální život. Je vědecky dokázáno, že kotvičník je jeden z nejmocnějších afrodiziak a zvyšovačů libida a testosteronu na světě. Zkuste, uvidíte sami. zdraví, . msia
05-06-2013 anonym. Kotvičník Od té doby co pravidelně piju čaj z kotvičníku jsem zaznamenal velký nárůst mé sexuální potence. Protože je mi přes padesát, už to nebylo se ženou to co dřív ale po užívání kotvičníku se zase cítím o patnáct let mladší.

Košík  

produkt (prázdný)
Kontakty