Honeybush 50g

Honeybush 50g

Potřebujete trochu zpomalit Váš uspěchaný život? Užijte si chvíle klidu s šálkem našeho afrického čaje Honeybush. Je to přírodní bylinný čaj, který má přirozeně sladkou chuť s ovocným nádechem a nádhernou, bohatou medovou vůni s nulovým obsahem cukru a kofeinu.

Více informací


68,00 Kč

1 360,00 Kč na 1 kg

honeybush

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Potřebujete trochu zpomalit Váš uspěchaný život? Užijte si chvíle klidu s šálkem našeho afrického čaje Honeybush. Je to přírodní bylinný čaj, který má přirozeně sladkou chuť s ovocným nádechem, nádhernou a bohatou medovou vůni s nulovým obsahem cukru a kofeinu. Stačí sedět a vychutnávat aromatickou chuť, která Vás v duchu přenese do nitra africké savany rozpálené horkým sluncem,které dává čaji Honeybush jeho osvěžující chuť a měděně červenou barvu. Honeybush je velice bohatý na vitamíny, antioxidanty a minerály, a je také skvělý jako ledový čaj. Díky nulovému obsahu kofeinu je vhodný i pro děti.


Příprava: Dvě až tři polévkové lžíce čaje honeybush zalejte v konvici litrem vroucí vody a nechte luhovat po dobu 5-20 minut. Hmotnost balení je 50g. Z jednoho balení jde přichystat cca 40 šálků čaje.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Košík  

produkt (prázdný)
Kontakty